Spis kategorii

Polska
Strony prywatne

Polska > regiony

Dąb Bartek

Link: http://www.ratujmybartka.pl

W Polsce mamy cenne zabytki przyrody-unikalne , wiekowe, bardzo piękne drzewa. Jest pośród nich Bartek-który rośnie kolo Zagnańska od niepamiętnych czasów... Należy do drzew weteranów. Jest to dąb szypułkowy- z gatunku takich drzew- wokół... więcej »

Słowa kluczowe:
Blog /Kwiecień 2010     ...w twych niebieskich oczach widzę skrawek nieba nic więcej mi nadto nie trzeba...   http://www.niezapominajki.pl/      

Kielce Kwadrat

Link: http://www.kielcekwadrat.pl

Kielce Kwadrat - 2010 album o Kielcach

Słowa kluczowe:
Kielce Kwadrat - 2010 album o Kielcach

Kudowa Zdrój noclegi

Link: http://www.kudowa-zdroj.net.pl

Kudowa Zdrój w górach.W tym miejscu wynajdziecie wiele wartosciowych wiadomosci o pięknej miejscowości Kudowa Zdrój i jej okolicach, o niezwykłych miejscach. Bardzo chcielibyśmy zalecić budującą się bazę noclegową miejscowości Kudowa Zdr... więcej »

Słowa kluczowe:
noclegi w Kudowie

kwatery Muszyna

Link: http://www.muszyna.wgorach.pl

Charakteryzuje się delikatnym górzystym klimatem, którego działanie modyfikowane obecnością lasów przyczynia się korzystnie na schorzenia układu oddechowego, odpornościowego, jak i na sferę psychiczną przez ujemną jonizację powietrza a ta... więcej »

Słowa kluczowe:
Muszyna wypoczynek

Mieszkania na sprzedaż Karpacz

Link: http://www.gold-house.com.pl

Jeżeli chcesz sprzedać swoje mieszkanie musisz zastanowić się nad tym w jaki sposób chcesz to zrobić, oraz jak wygląda sprawa z Twoim czasem. Jeżeli bowiem nie posiadasz zbyt wiele wolnego czasu to sprzedaż mieszkania Jelenia Góra na pewno od... więcej »

Słowa kluczowe:
domy Jelenia Góra | mieszkania Jelenia Góra | nieruchomości Jelenia Góra

Podwilk noclegi

Link: http://www.podwilk.pl

Podwilk apartamenty.Urlop w górach.Bardzo bogata jest też lokal gastronomiczny i usługowy, nakierowana na turystykę, dlatego Krynica Zdrój jest miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez zwiedzajacych o każdej porze roku.

Słowa kluczowe:
wakacje w Podwilku

Polskie regiony w europejskiej przestrzeni kulturowej

Link: http://www.regiony.nck.pl/

Istotą Programu Polskie regiony w europejskiej przestrzeni kulturowej jest dążenie do zwiększenia roli sektora kultury i dziedzictwa narodowego, jako czynnika rozwoju państwa. Sponsoring, zarządzanie i finansowanie kultury, granty dla kultury, st... więcej »

Słowa kluczowe:
dla kultury | doradztwo kultury | finansowanie kultury | fundusze kultura | granty kultury | projekty kulturalne | staże | szkolenia kultura | zarządzanie kultury | sponsoring kultury

Rabka Zdrój wakacje

Link: http://www.rabka-zdroj.wgorach.pl

Atuty Rabki to nie tylko umiejscowienie i odpowiedni klimat oprócz tego jest tu wiele złóż akwenów mineralnych oraz słonych wód, których atuty poznano już w XVIII wieku i do dziś wspomagaja w leczeniu i rehabilitacji. Rabka specjalizuje się ... więcej »

Słowa kluczowe:
wypoczynek w rabce

Regiony - mapa

Link: http://regiony.poland.gov.pl/

Regiony Polski - mapa

Słowa kluczowe:
mapa | polska | regiony polska | Regiony

Szczawnica Zdrój w górach

Link: http://www.szczawnica-zdroj.com.pl

Kwatery Szczawnica Zdrój.Miasto położone jest w pięknej dolinie Grajcarka po prawej stronie dopływu Dunajca. Dolina ta rozdziela Małe Pieniny od Beskidu Sądeckiego. Szczawnica to wyżynne uzdrowisko położone na wysokości ok. 500 m npm. Niezwy... więcej »

Słowa kluczowe:
noclegi w Szczawnicy

Wczasy w Bystrzycy Kłodzkiej

Link: http://www.bystrzyca-klodzka.com.pl

Bystrzyca Kłodzka w górach.Przez Kotlinę przepływa Nysa Kłodzka, która w okolicach Barda przecina poetyczny przełomem na pół Góry Bardzkie. Przełom ten wytworzył sie w wyniku erozji wodnej i siły rzeki, która była szybsza niż wypiętrza... więcej »

Słowa kluczowe:
wczasy

Wirtualne Świętokrzyskie

Link: http://www.wirtualneswietokrzyskie.pl

Platforma, której działania mają na celu promocję Województwa Świętokrzyskiego w wirtualnym świecie. Kielce w świecie wirtualnym , zobacz miasto Kielce i województwo świętokrzyskie wirtualne zabytki w Kielcach i okolicach wirtualnie.

Słowa kluczowe:
wirtualne świętokrzyskie kielce dąb bartek zabytki wirtualne w okolice kielc województwo świetokrzyskie wirtualnie

Wypoczynek w Dębinie

Link: http://www.debina.edu.pl

Dębina nad Bałtykiem.Dębina to coraz przyciagająca letniskowa wieś graniczna między Ustka i Rowami, z klifowym wybrzeżem, piaszczystą plażą a także z piękną panoramą na pobliskie jezioro Gardno i otaczające je grzęzawisko i łąki nale... więcej »

Słowa kluczowe:
Dębina

Ząb wypoczynek

Link: http://www.zab.wgorach.pl

Wysoko położona miejscowość w naszym kraju. Charakteryzuje ją wspaniałe, przejrzyste wysokogórskie powietrze, folklor góralski gwarantuje Ci wspaniały relaks i rozrywkę, a wszyscy mieszkańcy, naszych kwater wspaniałą domową atmosferę.

Słowa kluczowe:
żab wakacje